mājaslapas mape | atpakaļsaite
VELSENS
RU
Galvena - Par kompāniju

Ātrā meklēšana

Produkcija
Cena ar PVN
līdz
Izvērstā meklēšana

Par kompāniju

SIA „VELSENS” ir būvniecībai un teritoriju labiekārtošanai paredzētu betona izstrādājumu ražotājs. 1991. gadā dibinātais uzņēmums ar betona izstrādājumu ražošanu nodarbojas kopš 1999. gada. Uzsākot ražošanu no viena produkta veida – bruģakmens – kompānija turpināja mērķtiecīgi paplašināt savas produkcijas klāstu, un pašlaik mūsu izstrādājumu katalogā ir jau vairāki desmiti vienību. Mēs piedāvājam izstrādājumus rūpnieciskai un individuālai būvniecībai, kā arī specializētu produkciju lauksaimniecības vajadzībām.
Betona izstrādājumu izgatavošanā tiek izmantotas mūsdienīgas iekārtas no Vācijas ražotājiem; ražošanas procesa automatizācija ir ļāvusi nodrošināt augstu darba ražīgumu un izcilu produkcijas kvalitāti. Visi SIA „VELSENS” izstrādājumi ir sertificēti un atbilst Eiropas standartiem.

Līdzās ražošanas jaudām mūsu uzņēmums var lepoties arī ar plašu autoparku, kurā ietilpst jauns specializēts transports un būvniecības tehnika no Eiropas ražotājiem; tādējādi spējam piedāvāt pilnu pakalpojumu klāstu betona izstrādājumu un konstrukciju piegādei un montāžai visā Latvijas teritorijā. Turklāt, SIA „VELSENS” saviem klientiem piedāvā specializētās tehnikas nomu un kvalificētu operatoru pakalpojumus

Uzņēmums velta īpašu uzmanību lauksaimniecības vajadzībām paredzētai specializētai produkcijai: mēs ne tikai ražojam atsevišķus lopkopības objektiem paredzētus betona izstrādājumus un konstrukcijas, bet arī piedāvājam lopkopības fermu būvniecības pakalpojumus atbilstoši Eiropas standartu prasībām.

Ilggadēja pieredze ražošanas jomā, perfektas tehnoloģijas un mūsu darbinieku profesionālisms ļauj mūsu uzņēmumam strādāt ar augstu efektivitāti un piedāvāt klientiem plašu produkcijas un pakalpojumu izvēli, nodrošinot gan augstu kvalitāti, gan zemas cenas.

Sīkāku informāciju par SIA „VELSENS” produktiem un pakalpojumiem var atrast mājaslapas sadaļās „Produkcija” un „Pakalpojumi”.

Kontaktinformācija

Adrese: „Senči”, Jaunolaine, Olaines pagasts, Rīgas rajons, LV-2127
Тел., Моб. тел.: +371 29622510
Е-pasta: info@velsens.lv
Amparo
Dizains
CSFactory
Programēšana
Copyright © 2008 VELSENS